Ovo Hilton Restauracja Wrocław
Lada Rezydencja Nosalowy Dwór Zakopane
Ovo Hilton Recepcja Wrocław
Ovo Hilton Lobby Apartamentów Wrocław
Restauracja Nosalowy Dwór Zakopane

Wykonujemy meble na wymiar według projektów lub inspiracji dostarczonych przez klientów.

Pomożemy Ci w tym i doradzimy.

Jeśli masz taką potrzebę jesteśmy w stanie wykonać również projekt aranżacji wnętrza, a następnie go WYPRODUKOWAĆ.

Witaj

Co realizujemy?

Lady i częsci wspólne

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko pokoje hotelowe, a także części ogólnodostępne takie jak: lady, recepcje, łazienki i zabudowy ścienne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w projektowaniu wolnych przestrzeni, tak aby zachwycały gości każdego dnia

Pokoje Hotelowe

Oferta naszej firmy w zakresie inwestycji hotelowych obejmuje kompleksowe wyposażenie wnętrz hotelowych. Dzięki szerokiej gamie mebli jaką posiadamy, a także realizacji projektów dostarczonych przez inwestora, gwarantujemy niepowtarzalny wygląd i satysfakcję klienta.

Restauracje

Meble są tworzone specjalnie pod każde zamówienie z nietypowych materiałów, które spełniają wszystkie wymogi restauratorów. Dopasowujemy się do potrzeb klienta i wytycznych stworzenia atmosfery, która ma panować w restauracji. Dzięki temu są one wyjątkowe, a ich wystrój zarazem praktyczny jak i cieszący oko każdego kto się w niej znajdzie.

Meble Tapicerowane

Meble tapicerowane produkowane są z najwyżej jakości materiałów sprowadzanych prosto z Włoch. Dzięki możliwości realizacji własnego projektu pozwala klientowi puścić wodzę wyobraźni i stworzyć coś całkowicie unikatowego, a jednocześnie wygodnego, eleganckiego i praktycznego.

Perfumerie

Perfumeria to miejsce, w którym klient ma się poczuć zrelaksowany i doceniony. Tworzymy meble z myślą właśnie o nich, aby wszystko było przejrzyste i łatwe w znalezieniu.

Salony Jubilerskie

Nasze meble są funkcjonalne, a dodatkowo przykuwają uwagę klientów wchodzących do salonów. Dzięki czemu biżuteria wystawiana sprawia wrażenie jeszcze bardziej okazałej.

Zaprojektujemy i wykonamy

meble do każdego wnętrza

Wysoka jakość

O jakości naszych produktów świadczą realizacje, jest to element wyróżniający firmę ANDERS Nie boimy się wyzwań! – W naszym portfolio obecne są realizacje nietypowe, wymagające szczególnego podejścia.

Najlepsi fachowcy

W całym procesie opieramy się na ludziach – zespole wykwalifikowanych fachowców, którzy wspierają Klientów na każdym etapie realizowanych projektów.

Nowoczesny park maszyn

Nasze meble tworzymy przy pomocy innowacyjnych i pionierskich maszyn, które umożliwiają nam tworzenie perfekcyjnych projektów.

Zobacz produkty
naszej marki
rosanero

Zobacz Więcej

Fundusze unijne – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość

Kontakt

Siedziba firmy
Recepcja
Dział zaopatrzenia i magazyn
Dyrektor handlowy obsługa inwestycjI HOTELOWYCH
Dyrektor Handlowy obsługa inwestycji, architekci
FACEBOOK

Odwiedź nas na naszym fanpage!